Врши за преклопување на вратата од легура на цинк, виткање шарки, горе и долу шарки, лизгачки шарки, паралелни шарки поставени на површината
  • Неодамнешно

Врши за преклопување на вратата од легура на цинк, виткање шарки, горе и долу шарки, лизгачки шарки, паралелни

DEN 1920.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : легура на цинк Цел : Површински шарки за преклопни врати. Засилена врска : Зајакнете ја врската за шарки за да ја направите шарката посилна. Дебел материјал, безбеден и стабилен. Производите се изработени од густа легура на цинк, со силна цврстина и никогаш не се деформирани. Дизајн на тонење на дупката за завртки, без гребење или повредување на рацете по инсталацијата, удобен и безбеден за употреба. Материјал : легура на цинк. Цел : Површински шарки за преклопни врати. Засилена врска : Зајакнете ја врската за шарки за да ја направите шарката посилна. Дебел материјал, безбеден и стабилен. Производите се изработени од густа легура на цинк, со силна цврстина и никогаш не се деформирани. Дизајн на тонење на дупката за завртки, без гребење или повредување на рацете по инсталацијата, удобен и безбеден за употреба. Материјал : легура на цинк. Производите се изработени од густа легура на цинк, со силна цврстина и никогаш не се деформирани. Дизајн на тонење на дупки за пробивање, без гребење или повредување на рацете по инсталацијата, удобно и безбедно за употреба. Производски модел : LD625 PRODUCT Материјал : Цинк Алуминиум Производство Боја : СребренаМодел : H8 COLOR : SAND : SAND Chrome четкан никелскоп на апликација : Преклопување на вратата на вратата на вратата Содржи : 10 парчиња/сет (без завртки) Белешки : 1. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поразлична од очекуваната боја, ве молиме дозволете. (Продадете ги само главните производи, а не други производи).