Пчела за пчела, спаси пчели приврзаник за маица клуч еврејски држач прстен за прстенести сад 7 инчни ситници за ситници свадба
  • Неодамнешно

Пчела за пчела, спаси пчели приврзаник за маица клуч еврејски држач прстен за прстенести сад 7 инчни ситници за ситници

DEN 739.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен подарок - држач за прстен за ангажман за невестата да биде, помогнете her да ја покаже својата нова блескава; Совршен подарок за да се донесе на невестински туш, забава за диплома, забава за ангажман Гламурозна идеална големина за прстени, нараквици, обетки, ѓердани, клучеви или други мали додатоци. Пчела за пчела, спаси пчели адијарни дизајн маица. Најдобар подарок за ангажман, фиока за накит за јадење со прстен - Ангажиран држач за прстенести садови, украси за забави за ергени, ангажиран подарок. Пчела за пчела заштеда на пчели приврзан подарок. Совршен подарок - држач за прстен за ангажман за невестата да биде, помогнете her да ја покаже својата нова блескава; Совршен подарок за да се донесе на невестински туш, забава за диплома, забава за ангажман. Гламурозна идеална големина за прстени, нараквици, обетки, ѓердани, клучеви или други мали додатоци. Пчела за пчела, спаси пчели адијарни дизајн маица. Најдобар подарок за ангажман, фиока за накит за јадење со прстен - Ангажиран држач за прстенести садови, украси за забави за ергени, ангажиран подарок. Пчела за пчела заштеда на пчели приврзан подарок. Материјал : Висококвалитетен не'рѓосувачки челик. Големина : 7 ICNH. Тежина : 112 G Боја : Сребрена/ златна површина : Површината е огледало, позлатена, позлатена бакарна површина, обложена во боја обложена со карактеристики на титаниум : мазни линии и со деликатен процес на електропланирање, сјајот е многу добра употреба : држете накит, суво, суво Овошје, закуски и дневни мали предмети. Атрактивен изглед, удобно рачно чувство, преносни и многу острици. Погоден е за сечење ткаенина, тапацир, за дома или професионална употреба. Одличен подарок за да ја искажете својата loveубов кон вашата мајка, ќерка, внука, lубовник или пријател, забавен и основен организатор на Trinket, неопходни за секоја жена и девојче! Погодно и заштеда на вселената за облекување, кујна, мијалник најдобар декор за подароци за дневна соба, бања, спална соба.