Маталде Ѕид Агол Полица Бетон Сива 9.8 x9. 8 x1. 4 МДФ
  • Неодамнешно

Маталде Ѕид Агол Полица Бетон Сива 9.8 x9. 8 x1. 4 МДФ

DEN 1470.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа стилска аголна полица е идеална за прикажување на вашите омилени книги, декоративи, фотографии, награди итн Оваа полица за прикажување, изработена од саќе МДФ и силен метал, е стабилна и издржлива. Со невидлив систем за монтирање, ѕидната полица е лесна за инсталирање и служи како совршено место за складирање на предмети како што се награди, книги, колекционерски предмети, украси итн. Оваа пловечка полица одговара на секој декор и го претвора празниот ѕид во дизајнерска карактеристика!. Оваа стилска аголна полица е идеална за прикажување на вашите омилени книги, декоративи, фотографии, награди итн. Оваа полица дисплеј, направени од саќе МДФ и.