Залу компатибилен со моливчето со јаболка, целосно заштитен силиконски куќиште на држачот на ракавот зафаќа + капакот на грицките
  • Неодамнешно

Залу компатибилен со моливчето со јаболка, целосно заштитен силиконски куќиште на држачот на ракавот

DEN 79.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Компатибилност】 Овој ракав одговара само на 2 -та генерација на Apple Pencil (2018) 【Пријателски за магнет】 магнет-пријателски како оригинален. Без мешање на полнење. 【Висок квалитет】 Направено од мек силиконски материјал. Тенок и лесен дизајниран совршено одговара на вашиот нов молив на Apple. 【Заштитна капа на грицкање на ракавот на телото и капакот на каросеријата Заштитете го вашиот молив со јаболка целосно од оштетување и нечистотија. 【Како да инсталирате】 Зафаќајќи ги 2 -те видливи линии, насочете го моливчето на капакот и притиснете ја NIB напред. Повеќебојни многу бои за избор, персонализирајте го вашиот молив со јаболка со нов уникатен изглед. Премиум силикон направен од мек силиконски материјал, заштити го вашиот молив со јаболка од тркалање наоколу, гребнатини и нечистотија. Совршено вклопување само за 2 -та генерација на Apple Pencil! Апл -молив не е вклучен.