Фомијес 10 парчиња Четка За Бричење Мини Прашина Мелница За Кафе Еспресо Машина За Кафе Електрични Четки За Чистење Бричење Четки За Чистење Еспресо Четки За Чистењ
  • Неодамнешно

Фомијес 10 парчиња Четка За Бричење Мини Прашина Мелница За Кафе Еспресо Машина За Кафе Електрични Четки

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Електричен Тример : Четка За Чистење На Бричење Бидејќи се повеќенаменски, тие можат да бидат за чистење на други работи освен кафе, како што се чај во прав, шеќер, прашок за пециво, сода бикарбона, Машина за Еспресо за кафе : главата на четката на нашата четка за чистење мелница за кафе користи влакна. Еспресо Машина : - Исклучителна изработка и исклучителни детали ја обезбедуваат неговата практичност и популарност. Четка За Чистење На Машина за Бричење За бричење : може да се користи за чистење на вашите и други електронски компоненти. Четка за чистење : Четка За Машина За Еспресо дизајнираната четка има за цел да ја одржува вашата мелница во чиста, совршена работна состојба. Електричен Тример : Четка За Чистење На Бричење Бидејќи се повеќенаменски, тие можат да бидат за чистење на други работи освен кафе, како што се чај во прав, шеќер, прашок за пециво, сода бикарбона,. Машина за Еспресо за кафе : главата на четката на нашата четка за чистење мелница за кафе користи влакна. Еспресо Машина : - Исклучителна изработка и исклучителни детали ја обезбедуваат неговата практичност и популарност. Четка За Чистење На Машина за Бричење За бричење : може да се користи за чистење на вашите и други електронски компоненти. Четка за чистење : Четка За Машина За Еспресо дизајнираната четка има за цел да ја одржува вашата мелница во чиста, совршена работна состојба. Список на пакети 10 х Четки За машини за кафе Карактеристики-Големина : Околу 17, 00Х2, 00Х0, 40см/6, 68Х0, 79Х0, 16 инчен Тример За Бричење Четка За Чистење. - Боја : Црна, Бела Четка За Чистење На Бричење. - Материјал : АБС Брич Четка. - Мазната пластична рачка лесно се сфаќа, носејќи удобно искуство со четка за Чистење на брич со текстура. - Одлична изработка со дизајн на мини изглед, многу шик и добри тримери за брада со текстура. - Четката е мала големина и пренослива, можете да ја однесете насекаде Електрични Четки за Чистење На Бричење. - Пренослива рачка и компактна големина за лесна употреба, премиум текстура, Многу практична Четка за Чистење.