Декалмил виси сакран растителни прозорец се прилепува тропски ботанички кактус прозорец декорации против колулирање стакло прозорец врати налепници на прозорец?
  • Неодамнешно

Декалмил виси сакран растителни прозорец се прилепува тропски ботанички кактус прозорец декорации против

DEN 175.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Налепниците за прозорци на декларацијата, границата со границата е светло обоена од обете страни Светлите бои на прицврстувањето на прозорецот се видливи и од внатрешната и од надвор. Декларацијата за прозорец за декларирање на прозорецот се совршени за украсување на внатрешни ретровизори и стаклени поздрави (ве молиме имајте во предвид дека нема да се држат до wallsидовите). Може да се користи во декор за дома, но и во продавници, канцеларии, салони. Прицврстувачите на прозорците за декларација се изработени од висококвалитетно статички прилепувачки винил, издржлив, еднократно и отстранлив без остаток. Нанесете ги на внатрешната површина на прозорецот, не треба лепило. Дојдете во 8 листови, големина на лист : 21 см x 30см (8,27 "x 11.81") или во зависност од вашата предност на DIY. Ако не сте задоволни од вашата набавка или имате какви било проблеми со инсталацијата, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе одговорите и ќе ви помогнеме да ги решиме проблемите во рок од 24 часа.