Трчање на одбојкарските хеланки за одбојка на одбојка на млади девојки
  • Неодамнешно

Трчање на одбојкарските хеланки за одбојка на одбојка на млади девојки

DEN 527.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Еластично затворање, 90/10 памук/спандекс. Одбојка облека за атлетски младински девојки одбојкари. Опремена ткаенина за истегнување за леснотија на движење. Нема шема никаде на ткаенина. Целосно темно црно. Може да биде убаво валано на дното како тинејџери како многу! Исечењето на ногата се ласкави и слабеат! Не вашите ефтини 2 $ сите продавници на продавници!. Отворање на еластична лента за нозе на нозе, завршено W/ 2n турке, без странични споеви, поставена етикета под задниот дел од половината. Спорт цитат збор само на левата горна нога. Фонтот е со еродиран изгледен изглед, давајќи му истрошен изглед за целосна мода!. Еластично затворање., 90/10 памук/спандекс. Одбојка облека за атлетски младински девојки одбојкари. Опремена ткаенина за истегнување за леснотија на движење. Нема шема никаде на ткаенина. Целосно темно црно. Може да биде убаво валано на дното како тинејџери како многу! Исечењето на ногата се ласкави и слабеат! Не вашите ефтини 2 $ сите продавници на продавници!. Отворање на еластична лента за нозе на нозе, завршено W/ 2n турке, без странични споеви, поставена етикета под задниот дел од половината. Спорт цитат збор само на левата горна нога. Фонтот е со еродиран изгледен изглед, давајќи му истрошен изглед за целосна мода!. Користете го ова неверојатно секојдневно класично црно нозе за да ја покажете вашата loveубов кон вашиот омилен спорт. Може да бидете сигурни дека ќе добиете комплимент секој пат кога ќе ги носите. Тие се толку прекрасни што сите ќе ги забележат дали сте на средба или на училиште! Нашите атлетски црни тесни нозе се супер меки и удобни. Целосна должина и совршена за постудено време, но тие лесно можат да се навиваат на модерен начин за кој секој тинејџер знае.