Се прашувам мене домаќинство симпатична цртана филмска животинска свинче банка преносна винил ПВЦ свинче банка за деца занает за декорација на десктоп
  • Неодамнешно

Се прашувам мене домаќинство симпатична цртана филмска животинска свинче банка преносна винил ПВЦ свинче банка

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Винил ПВЦ Големина : околу 10,5x8cm. Боја : Како што покажува сликата. Пакување : картон. Поради рачно мерење, оставете грешка од 2-3%. Ве молиме, проверете дали не ви пречи. Карактеристики : 1.Винил ПВЦ материјал, здрав и издржлив.Сефт, не лесно деформирано, не е лесно оштетен. Обликот на слаткото животно може да го привлече вниманието на децата. може да се користи како свинче банка или како декорација. Постојат најразлични животни што треба да се изберат. Пакуван вклучен : 1 x свинче банка.