ЗНГФОН Драга Моја Мајка За Сите Времиња Што Заборавив Да Ти Се Заблагодарам Треба Да кажам Те Сакам Меко Фрлање Навлаки За Перница Декор За Покривање На Каучот За С?
  • Неодамнешно

ЗНГФОН Драга Моја Мајка За Сите Времиња Што Заборавив Да Ти Се Заблагодарам Треба Да кажам Те Сакам

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ФланеленМерења : 18х18 декоративни капаци за перници за фрлање. Нема Полнење или Вметнување.Квалитетен Материјал : 100% Памучен Мек,удобен, издржлив, лесен, пријателски за кожата и ладен.Лесно да ја ставите влошката во куќиштето за перници. Целокупниот изглед е многу убав.Лесно За Нега : машинско перење Или миење раце во ладна вода.ИДЕАЛНИ УКРАСИ : овој капак на перницата носи дизајнерски допир во декорацијата на вашиот дом, кревет, софа, кауч, стол, автомобил, двор, куќа на фарма, спална соба, канцеларија, внатрешна и надворешна, итн. Исто така, ќе биде одличен подарок за пријателите или семејствата, особено за девојчињата и жените.КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН : постои Патент за затворање на капакот.Скриени слајд прицврстувач дизајн за добар изглед!. Фрли Перница Капаци.