Yuersty кујна полица Практично складирање решетки за складирање
  • Неодамнешно

Yuersty кујна полица Практично складирање решетки за складирање

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Решетката за сушење на садот сместува повеќе на кујната countertop, ја одржува вашата кујна уредна и чиста Со послужавник за вода : Дизајн на повлекување, лесен за чистење, нема потреба да се грижите за влажна меса. Мулти-функција : Со корпа за стапчиња за стапчиња, држач за ножеви, кука, држач за сечење на табла, држач за мобилни телефони, мултифункционално складирање, практичен дизајн. Порозен дизајн : Брзо одводнување, одржувајте суво, не е лесно да се одгледува, безбеден и санитарно. Материјал : ПП материјал, здрав и еколошки, тежок, не е лесен за возраста, издржлив. Решетката за сушење на садот сместува повеќе на кујната countertop, ја одржува вашата кујна уредна и чиста. Со послужавник за вода : Дизајн на повлекување, лесен за чистење, нема потреба да се грижите за влажна меса. Мулти-функција : Со корпа за стапчиња за стапчиња, држач за ножеви, кука, држач за сечење на табла, држач за мобилни телефони, мултифункционално складирање, практичен дизајн. Порозен дизајн : Брзо одводнување, одржувајте суво, не е лесно да се одгледува, безбеден и санитарно. Материјал : ПП материјал, здрав и еколошки, тежок, не е лесен за возраста, издржлив. Ова ви обезбедува неколку опции за поставување за најдобро да одговарате на вашата кујна и мијалник. Може да го искористи за да ги организира вашите чинии, чинии, стапчиња за јадење, прибор за јадење, ножеви, табли за сечење и други кујнски артикли. Има најразлични потенцијали, во зависност од индивидуалните потреби, но не само од кујната. Може да го соберете решетката за сушење на садот за Кујнски бројач за неколку минути.