Алипис Црн Шампон Црн Шампон Шампон Нерѓосувачки Ѕид-Монтиран Пумпа Шише Челик Туш Сапун Бања Ѕид Диспензерот Држач Рачен Лосион Црн Контејнер Течно Тело Миење Ogx ?
  • Неодамнешно

Алипис Црн Шампон Црн Шампон Шампон Нерѓосувачки Ѕид-Монтиран Пумпа Шише Челик Туш Сапун Бања Ѕид Диспензерот

DEN 509.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рачно Шише Со Пумпа за Лосион : Диспензерот За Рачен Сапун : со дизајн на хуманизација, лесен за стискање Специјално за бања, туш,бања, кујнски мијалник и друга влажна средина. Дозер За Лосион За Регенератор за туширање : Лесен За Инсталирање : можете да го направите на ѕид. Тоа е стабилно,не е лесно да падне. Заштедете простор. Комора За Лосион за бања : шише Со Пумпа за течност за лосион. Контејнер за шампон : дизајнот монтиран На Ѕид ја обезбедува неговата популарност и практичност. Диспензерот за сапун е специјален за пенење стоки, како , чистење на лицето, сапун за садови, миење лице, крем за бричење мажи. Рачно Шише Со Пумпа за Лосион : Диспензерот За Рачен Сапун : со дизајн на хуманизација, лесен за стискање. Специјално за бања, туш,бања, кујнски мијалник и друга влажна средина. Дозер За Лосион За Регенератор за туширање : Лесен За Инсталирање : можете да го направите на ѕид. Тоа е стабилно,не е лесно да падне. Заштедете простор. Комора За Лосион за бања : шише Со Пумпа за течност за лосион. Контејнер за шампон : дизајнот монтиран На Ѕид ја обезбедува неговата популарност и практичност. Диспензерот за сапун е специјален за пенење стоки, како , чистење на лицето, сапун за садови, миење лице, крем за бричење мажи. Пакетот Вклучува 1 x Карактеристики На Диспензерот за Сапун-Диспензерот За Рачен Сапун : со дизајн на хуманизација, лесен за стискање. Специјален за Бања, туш,бања, кујнски мијалник и Друг Држач за Сапун за влажна средина. - Големина : Околу 20х5х5см; 7, 87х1, 97х1, 97инчи Дозер За Сапун. - Боја : Црна комора за лосион за бања. - Со еколошки нерѓосувачки челик материјал, тоа е и, нема истекување туш лосион ѕид шише. - Лесен За Инсталирање : можете да го на ѕид. Тоа е стабилно,не е лесно да падне. Заштедете простор бања течна комора. - Изработен од материјал, кој е и трае за употреба дозер за лосион за регенератор за туширање. - Диспензерот за сапун е специјален за пенење стоки, како , чистење на лицето, сапун за садови, миење лице, крем за бричење за мажи итн шише со лосион за миење тело.