Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I телескопски пролетен притисок на пролетта компресија на пролетната жица Дијаметар на жица 0,5мм, надвореше?
  • Неодамнешно

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I телескопски пролетен притисок на пролетта компресија

DEN 433.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Материјал на производот : 65мн. Површински третман : нетретиран. Големина : Дијаметар на жица (0,5мм), надворешен дијаметар (3-10мм), должина (5-50мм). има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба. Материјал на производот : 65мн. Површински третман : нетретиран. Големина : Дијаметар на жица (0,5мм), надворешен дијаметар (3-10мм), должина (5-50мм). Секоја пролет е внимателно дизајнирана за да обезбеди највисок квалитет, мерач и калеми за најбезбедни, најсилни и најотпорни извори. Име на производи : Компресија Пролет Производство Материјал : 3-10мм), должина (5-50мм) Количина : 10features : Пролетта на компресија е направена од 65мн пролетен челик. Отпорност на корозија, отпорност, голема јачина, висока издржливост и нема деформација.