FOX RACKING MENSE ESSEX SHORT 2.0
  • Неодамнешно

FOX RACKING MENSE ESSEX SHORT 2.0

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Еластично затворање. Трајно истегнување на двојно омекнување со миење на облека. Ажурирано со стрии, нашата најпродавана чино кратка е изградена со долготрајна квалитетна ткаенина за да се справи со која било авантура; трајно истегнување на Twill омекнат со миење на облеката.