Doitool алатки за прскање на тревникот 20 парчиња капка по капки за наводнување прилагодливи наводнувачи за наводнување половина круг 360 степени систем за наводнување
  • Неодамнешно

Doitool алатки за прскање на тревникот 20 парчиња капка по капки за наводнување прилагодливи наводнувачи

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Употреба : Градинарски растенија контејнер, капки салки овошни дрвја и др Емитувачите на наводнување капка по капка може да се прилагодат. Прилагодете ја количината на вода според реалните потреби, оставете го вашето растение да расте здраво, да заштеди водни ресурси и да заштеди трошоци. Опис Оваа ставка е издржлива со долг животен век што широко прифатен од корисниците. Совршено е за наводнување на вашиот цвет, растенија и тревник. Исто така, се одликува со прскање од 360 степени, и нема мртов агол и 8 дупки на прилагодлив проток на вода или го затворија. Карактеристики- боја : црна.- Материјал : пластика.- Големина : Приближно. 13 * 2 * 2cm/ 5. 8 инчи (L * W * H) .- Големина на конекторот : 4/7 Интерфејс на цевка, Трансфер 9/12 цевка.- Проток : 0- 90 L/ Час.- Работен притисок : 1- 3кг/ см. Овошни дрвја ит. Пакет, вклучувајќи пакет од 20 прилагодливи емитери за наводнување капка по капка (црна).